Tech-Protect C20W 2-vhodni polnilnik, PD20W/QC3.0, bel
Na zalogi 1 kos Več informacij › Naročila do 16:00, predvidena dostava: pri vas v petek 15. 5.
Koda izdelka: P7720
Garancija: 24 mesecev
Tech-Protect C20W 2…
Sorodni izdelki
Acefast polnilnik A106 GaN, 45W, 3 A, USB-C + USB, črn
Na zalogi, v petek 15. 5. pri vas
Primerjaj
Dudao L16AC Adapter USB-C na USB, črn
Primerjaj
Brezplačna dostava
Tech-Protect NC120W-GAN 4-vhodni polnilnik PD 120W / QC3.0, črn
Dudao A27Max polnilnik USB-A + USB-C, 35W GaN, črn
Acefast polnilnik A102 GaN, PD 30W, USB-C, črn
Brezplačna dostava
Tech-Protect NC240W-GAN 4-vhodni polnilnik, PD 240W / QC3.0, bel
Tech-Protect NCA20 2-vratni omrežni polnilnik PD 20W / QC3.0, bel
Tech-Protect NC140W-GAN 4-vhodni polnilnik PD 140W / QC3.0, bela
Tech-Protect C35W 2-vratno omrežje polnilnik PD35W, bela
Dudao A27S polnilnik USB-A, 25W GaN, bela