Tech-Protect C20W 2-vhodni polnilnik, PD20W/QC3.0, črn
Na zalogi 1 kos Več informacij › Naročila do 16:00, predvidena dostava: pri vas v petek 15. 5.
Koda izdelka: P7719
Garancija: 24 mesecev
Tech-Protect C20W 2…
Sorodni izdelki
Forcell F-Energy adapter VT-42B 65W GaN 2x USB-C in USB A, siv
Na zalogi, v petek 15. 5. pri vas
Primerjaj
Dudao A28 polnilnik USB-C, 45W GaN, bel
Primerjaj
Joyroom JR-TCF02 Mini polnilec USB-C, 20 W, PD, črn
Dudao A14EU polnilec USB-C, PD 20W + kabel USB-C - USB-C, bel
ER POWER Mini polnilnik 2x USB-C, 45W, GaN
BlueStar Slim adapter USB-C, GaN, 20W, črn
Dudao L16AC Adapter USB-C na USB, črn
BlueStar USB-C adapter, 20W, črn
Tech-Protect C35W 2-vratno omrežje polnilnik PD35W, bela
Dudao A28 polnilnik USB-C, 45W GaN, črna