Tech-Protect C30W 2-port polnilnik, PD30W/QC3.0, črna
Opremljen je z vrati USB-C (PD30W) in USB-A (QC3.0) ter omogoča polnjenje dveh naprav hkrati.
Na zalogi 2 kos Več informacij › Naročila do 16:00, predvidena dostava: pri vas v petek 15. 5.
Koda izdelka: P11767
Garancija: 24 mesecev
Tech-Protect C30W 2…
Sorodni izdelki
ER POWER Mini polnilnik 2x USB-C, 36W, GaN
Na zalogi, v petek 15. 5. pri vas
Primerjaj
Hoco Omrežni polnilnik N62 USB-C, PD QC 30W, bel
Primerjaj
Brezplačna dostava
Tech-Protect NC200W-GAN 4-vhodni polnilnik, PD 200W / QC3.0, bel
Swissten GaN 1x USB-C 65W, Power Delivery, bela
Dudao A26T polnilnik USB-A + USB-C, GaN, 25W, črn