Tech-Protect DC160W-GAN 6-vhodni polnilnik PD 160W / QC3.0, črn
Konec kaosu s kabli in različnimi polnilniki. Tech-Protect DC160W-GAN je zmogljiv namizni polnilnik s tehnologijo GaN (galijev nitrid), ki zagotavlja skupaj 160 W in omogoča polnjenje prenosnikov, tablic, pametnih telefonov, slušalk, pametnih ur in druge opreme – vse iz enega mesta.
Več informacij ›
Na zalogi 2 kos Več informacij › Naročila do 16:00, predvidena dostava: pri vas v petek 15. 5.
Koda izdelka: P29484
Garancija: 24 mesecev
Opis in parametri
Tech-Protect DC160W…
Opis izdelka
Glavne lastnosti:
  • 6 polnilnih vhodov: 4× USB-C in 2× USB-A za maksimalno prilagodljivost
  • Hitro polnjenje prenosnikov: glavni vhod Type-C1 zagotavlja do 100 W
  • Dodatni vhodi Type-C: 3× 45 W za tablice, pametne telefone in druge naprave
  • USB-A vhodi: 2× 12 W za starejše naprave
  • Inteligentna porazdelitev moči: vsi vhodi lahko delujejo hkrati
Prikaži celoten opis
Sorodni izdelki
Adapter Borofone BN6 Field - USB-C, QC 3.0, PD, 20 W, bel
Na zalogi, v petek 15. 5. pri vas
Primerjaj
Dudao A26T polnilnik USB-A + USB-C, GaN, 25W, bela
Primerjaj
Dudao A65Q potovalni polnilnik USB-A + USB-C, 65W GaN PD, črn
Borofone adapter BN29 Fuente - USB + USB-C, QC 3.0, PD, 30W, bel
Maxlife adapter MXTC-01 1x USB 2,1 A, bel
Brezplačna dostava
Tech-Protect NC140W-GAN 4-vhodni polnilnik PD 140W / QC3.0, bela
Hoco Slim polnilec N38 USB A + USB C, QC3.0, PD, 3A, 20W, črn
Dudao A4EU polnilnik USB-A, 2,1A, bela
Dudao A28PEU polnilnik 2x USB-C, PD 45W GaN, črn