Tech-Protect NC120W-GAN 4-vhodni polnilnik PD 120W / QC3.0, bel
Odkrijte novo raven polnjenja z Tech-Protect NC120W-GAN, naprednim omrežnim polnilnikom s tehnologijo GaN (galijev nitrid). Kompaktne dimenzije in moč do 120 W omogočajo hkratno napajanje do štirih naprav – od pametnih telefonov in tablic do prenosnikov in igralnih konzol.
Več informacij ›
Na zalogi 1 kos Več informacij › Naročila do 16:00, predvidena dostava: pri vas v petek 15. 5.
Koda izdelka: P29487
Garancija: 24 mesecev
Opis in parametri
Tech-Protect NC120W…
Opis izdelka
Ključne lastnosti:
  • 3× Type-C + 1× USB-A: maksimalna vsestranskost za vse vaše naprave.
  • Dodatni vhodi z močjo do 30 W: idealno za pametne telefone, slušalke in dodatke.
  • Eleganten minimalistični dizajn: kompakten in eleganten, odličen doma in na potovanjih.
Prikaži celoten opis
Sorodni izdelki
Brezplačna dostava
ER POWER Potovalni polnilnik USB-C + USB-A, 67W, GaN
Na zalogi, v petek 15. 5. pri vas
Primerjaj
ER POWER Mini polnilnik 2x USB-C, 45W, GaN
Primerjaj
Napajalnik Swissten GaN 1x USB-C 35W, bel
Blavec polnilnik BC-8, GaN4, PD QC 65W 3A, USB-C, bel
Brezplačna dostava
Tech-Protect NC140W-GAN 4-vrata polnilnik PD 140W / QC3.0, črn
Maxlife adapter MXTC-01 1x USB 2,1 A, bel
BlueStar Slim adapter 2x USB-C, GaN, 30W, črn
Tech-Protect DC160W-GAN 6-vhodni polnilnik PD 160W / QC3.0, črn
Tech-Protect NC240W-GAN 4-vhodni polnilnik, PD 240W / QC3.0, bel
Dudao A4EU polnilnik USB-A, 2,1A, bela
Dudao A29 nabíječka 2x USB-C + USB-A, 65W GaN, černá