Tech-Protect NC120W-GAN 4-vhodni polnilnik PD 120W / QC3.0, črn
Odkrijte novo raven polnjenja z Tech-Protect NC120W-GAN, naprednim omrežnim polnilnikom s tehnologijo GaN (galijev nitrid). Kompaktne dimenzije in moč do 120 W omogočajo hkratno napajanje do štirih naprav – od pametnih telefonov in tablic do prenosnikov in igralnih konzol.
Več informacij ›
Na zalogi 1 kos Več informacij › Naročila do 16:00, predvidena dostava: pri vas v petek 15. 5.
Koda izdelka: P29486
Garancija: 24 mesecev
Opis in parametri
Tech-Protect NC120W…
Opis izdelka
Ključne lastnosti:
  • 3× Type-C + 1× USB-A: maksimalna vsestranskost za vse vaše naprave.
  • Dodatni vhodi z močjo do 30 W: idealno za pametne telefone, slušalke in dodatno opremo.
  • Eleganten minimalistični dizajn: kompakten in eleganten, odličen doma in na potovanjih.
Prikaži celoten opis
Sorodni izdelki
Dudao A27 nabíječka USB-C, 25W GaN, černá
Na zalogi, v petek 15. 5. pri vas
Primerjaj
Acefast Potovalni adapter Z7, GaN, PD30W, USB-C, črn
Primerjaj
Dudao A26TEU nabíječka USB-A + USB-C, GaN 25W, bílá
Borofone adapter BN29 Fuente - USB + USB-C, QC 3.0, PD, 30W, bel
Swissten potovalni adapter GaN USB-C + USB, 45W, bel
Dudao A28PEU nabíječka 2x USB-C, PD 45W GaN, bílá