Tech-Protect NC200W-GAN 4-vhodni polnilnik, PD 200W / QC3.0, bel
Odkrijte omrežni polnilnik Tech-Protect NC200W-GaN, ki prinaša moč 200 W v kompaktnem ohišju zahvaljujoč napredni tehnologiji GaN (galijev nitrid). Polnite prenosnike, tablice, pametne telefone in drugo opremo hkrati – idealna rešitev za zahtevne uporabnike in vsakodnevno delo z več napravami.
Več informacij ›
Na zalogi 1 kos Več informacij › Naročila do 16:00, predvidena dostava: pri vas v petek 15. 5.
Koda izdelka: P29548
Garancija: 24 mesecev
Opis in parametri
Tech-Protect NC200W…
Opis izdelka
Ključne lastnosti:
  • Hitro polnjenje dveh prenosnikov hkrati: Dva glavna vhoda USB-C zagotavljata do 100 W vsak, vhod USB-C3 ponuja 65 W, USB-A pa do 60 W s podporo Super Charge.
Prikaži celoten opis
Sorodni izdelki
Hoco Omrežni polnilec N61 USB + USB-C, PD QC3.0 3A 20W, bel
Na zalogi, v petek 15. 5. pri vas
Primerjaj
BlueStar USB-C adapter, 25W, črn
Primerjaj
Dudao A27 nabíječka USB-C, 25W GaN, černá