Tech-Protect NC200W-GAN 4-vhodni polnilnik, PD 200W / QC3.0, črn
Odkrijte omrežni polnilnik Tech-Protect NC200W-GaN, ki prinaša moč 200 W v kompaktnem ohišju zahvaljujoč napredni tehnologiji GaN (galijev nitrid). Polnite prenosnike, tablice, pametne telefone in drugo opremo hkrati – idealna rešitev za zahtevne uporabnike in vsakodnevno delo z več napravami.
Več informacij ›
Na zalogi 1 kos Več informacij › Naročila do 16:00, predvidena dostava: pri vas v petek 15. 5.
Koda izdelka: P29547
Garancija: 24 mesecev
Opis in parametri
Tech-Protect NC200W…
Opis izdelka
Ključne lastnosti:
  • Hitro polnjenje dveh prenosnikov hkrati: Dva glavna vhoda USB-C zagotavljata do 100 W vsak, vhod USB-C3 ponuja 65 W, USB-A pa do 60 W s podporo Super Charge.
Prikaži celoten opis
Sorodni izdelki
Dudao A29 nabíječka 2x USB-C + USB-A, 65W GaN, černá
Na zalogi, v petek 15. 5. pri vas
Primerjaj
Acefast Potovalni adapter Z7, GaN, PD30W, USB-C, črn
Primerjaj
BlueStar Slim adapter USB-C + USB-A, GaN, 25W, črn
Brezplačna dostava
ER POWER Potovalni polnilnik 2x USB-C, 67W, GaN
Hoco Omrežni polnilnik N62 USB-C, PD QC 30W, bel
Acefast polnilnik A106 GaN, 45W, 3 A, USB-C + USB, črn
Hoco Omrežni polnilnik N63 USB + USB-C, PD QC3.0 3A 30W, črn
Napajalnik Swissten GaN 1x USB-C 35W, bel
Tech-Protect NCA20 2-vratni omrežni polnilnik PD 20W / QC3.0, bel