Tech-Protect NCA65W-GAN 3-vratni polnilnik PD 65W / QC3.0, bela
Odkrijte omrežni polnilnik Tech-Protect NCA65W-GAN, ki združuje sodobno tehnologijo GaN (galijev nitrid) z močjo 65 W v elegantni in kompaktni izvedbi. Zahvaljujoč trem univerzalnim vratom lahko hkrati napajate prenosnik, pametni telefon in tablico – hitro, varno in učinkovito.
Več informacij ›
Na zalogi 1 kos Več informacij › Naročila do 16:00, predvidena dostava: pri vas v petek 15. 5.
Koda izdelka: P29551
Garancija: 24 mesecev
Opis in parametri
Tech-Protect NCA65W…
Opis izdelka
Ključne lastnosti:
  • Maksimalna prilagodljivost: dve vrati USB-C s podporo Power Delivery do 65 W in ena vrata USB-A s podporo Quick Charge 3.0 do 60 W. Idealno za sodobne ultraboke, MacBook Air in starejše naprave.
Prikaži celoten opis
Sorodni izdelki
Joyroom JR-TCF14 Super tanek USB-A + USB-C polnilnik, 20W, bel
Na zalogi, v petek 15. 5. pri vas
Primerjaj
Dudao A26T polnilnik USB-A + USB-C, GaN, 25W, črn
Primerjaj
Dudao A29 nabíječka 2x USB-C + USB-A, 65W GaN, černá
Forcell USB-C, 3A, 45W adapter s PD in QC 4.0 polnjenjem
Dudao A27 MaxC polnilnik, 35W, GaN, črn
Maxlife adapter MXTC-01 1x USB 2,1 A, bel
BlueStar Slim adapter USB-C + USB-A, GaN, 25W, črn