Tech-Protect NCA65W-GAN 3-vratni polnilnik PD 65W / QC3.0, črn
Odkrijte omrežni polnilnik Tech-Protect NCA65W-GAN, ki združuje sodobno tehnologijo GaN (galijev nitrid) z močjo 65 W v elegantni in kompaktni izvedbi. Zahvaljujoč trem univerzalnim vratom lahko hkrati napajate prenosnik, pametni telefon in tablico – hitro, varno in učinkovito.
Več informacij ›
Na zalogi 2 kos Več informacij › Naročila do 16:00, predvidena dostava: pri vas v petek 15. 5.
Koda izdelka: P29550
Garancija: 24 mesecev
Opis in parametri
Tech-Protect NCA65W…
Opis izdelka
Ključne lastnosti:
  • Maksimalna prilagodljivost: dve vrati USB-C s podporo Power Delivery do 65 W in ena vrata USB-A s podporo Quick Charge 3.0 do 60 W. Idealno za sodobne ultraboke, MacBook Air in starejše naprave.
Prikaži celoten opis
Sorodni izdelki
Acefast Potovalni adapter Z7, GaN, PD30W, USB-C, črn
Na zalogi, v petek 15. 5. pri vas
Primerjaj
BWOO polnilec USB-C, 20W, bela
Primerjaj
Yesido adapter (YC68) z digitalnim zaslonom, USB + USB-C, črn
Dudao A27TEU nabíječka USB-A + USB-C, PD 30W GaN, černá
Polnilec Techsuit GaN 65W, USB + USB-C, črn
Polnilec Borofone BN7, USB + USB-C, QC 3.0, PD 20 W, bel
Hoco Slim polnilec N38 USB A + USB C, QC3.0, PD, 3A, 20W, črn