Tech-Protect QI15W-A24 3v1 MagSafe magnetni brezžični polnilec, bela barva
Več informacij ›
Na zalogi > 10 kos Več informacij › Naročila do 16:00, predvidena dostava: pri vas v petek 15. 5.
Koda izdelka: P11728
Garancija: 24 mesecev
Opis in parametri
Tech-Protect QI15W…
Opis izdelka
Značilnosti izdelka:
  • 100-odstotno izvirna
  • Pakirano v originalni embalaži
  • Združljiv s sistemom MagSafe
  • Vhodni tok USB-C: 9 V/2,66 A
  • Izhodna moč pametnega telefona: 15 W
  • Izhodna moč ure: 3 W
  • Izhodna moč slušalk: 3W 5W
  • Modularna zasnova
  • Funkcija napajanja treh naprav hkrati
  • Funkcija napajanja za vsako napravo posebej
Komplet vključuje:
  • 1x polnilec Tech-Protect A24
  • 1x kabel USB-C / USB-C 100 cm
* Za popolno uporabo induktivnega polnilnika priporočamo, da ga priključite na omrežni polnilnik z nazivno močjo 35 W (V*A) ali več.
Prikaži celoten opis
Sorodni izdelki
Brezplačna dostava
Tech-Protect QI15W-A45 3v1 brezžična polnilna postaja MagSafe, črna
Na zalogi, v petek 15. 5. pri vas
Primerjaj
Brezplačna dostava
Swissten MagBase Zložljiva brezžična polnilnica 3v1, Qi2, črna
Primerjaj
Maxlife 3v1 brezžični polnilec MXWC-03, 15 W, črn
Yesido DS37 Brezžična polnilna postaja, 25 W, črna
Brezžični polnilnik 3v1 za telefone Samsung, 15W, črn
Razmerje med ceno in kakovostjo
Brezžični polnilec JP Qi 15W W02, črn