Tech-Protect QI15W-A31 3v1 MagSafe magnetni brezžični polnilec, črn
Več informacij ›
Na zalogi 1 kos Več informacij › Naročila do 16:00, predvidena dostava: pri vas v petek 15. 5.
Koda izdelka: P13044
Garancija: 24 mesecev
Opis in parametri
Tech-Protect QI15W…
Opis izdelka
* Da bi indukcijski polnilnik kar najbolje izkoristili, priporočamo, da ga priključite na omrežni polnilnik z izhodno močjo 35 W (V*A) ali več.
Lastnosti izdelka:
  • 100-odstotno originalni
  • Pakirano v originalni embalaži
  • Združljiv s funkcijo MagSafe
  • Vhodni tok USB-C: 9V/2A, 9V/3A
  • Izhodna moč pametnega telefona: (največ) 15 W
  • Izhodna moč ure: 3 W
  • Izhodna moč slušalk: 3W 5W
  • Kompakten
  • Funkcija napajanja treh naprav hkrati
  • Funkcija napajanja za vsako napravo posebej
Komplet vključuje:
  • 1x polnilec Tech-Protect A31
  • 1x kabel USB-C / USB-C 100 cm
Prikaži celoten opis
Sorodni izdelki
Brezplačna dostava
Yesido DS37 Brezžična polnilna postaja, 25 W, črna
Na zalogi, v petek 15. 5. pri vas
Primerjaj
Brezplačna dostava
Mcdodo Brezžična polnilna postaja (CH-2462) za Apple, 22,5 W, Qi2, črna
Primerjaj
Tech-Protect QI2.2-25W-A48 3v1 brezžični MagSafe polnilnik, temno siva
MagCube Pro Qi2 Pametni zložljivi 3v1 brezžični polnilnik z MagSafe s 15W polnjenjem, siva
Dudao A11N 15W indukcijski polnilec 3v1, bel