Tech-Protect UltraBoost DNA kabel USB-C, PD100W/5A, 1m, siv
Več informacij ›
Na zalogi 1 kos Več informacij › Naročila do 16:00, predvidena dostava: pri vas v petek 15. 5.
Koda izdelka: P23182
Garancija: 24 mesecev
Opis in parametri
Tech-Protect…
Opis izdelka
Ključne lastnosti
  • Bliskovito polnjenje: Podpora tehnologije 100W Power Delivery in polnilni tok do 5A zagotavljata neverjetno hitrost polnjenja in prenosa podatkov (do 480 Mb/s).
Tehnične specifikacije:
  • Podpora hitrega polnjenja in tehnologije Power Delivery (100 W).
  • Hitrost prenosa podatkov: 480 Mb/s.
  • Odporen najlonski površinski proti zapletanju in poškodbam.
  • Priključek: USB-C.
  • Dolžina: 1 m.
Prikaži celoten opis
Sorodni izdelki
Mcdodo kabel USB-C - USB-C (CA-5580), 100 W, 1,2 m, črn
Na zalogi, v petek 15. 5. pri vas
Primerjaj
Dudao L9T kabel USB-A - USB-C, 5A, 1 m, črn
Primerjaj
Dudao L7T kabel USB-A - USB-C z LED zaslonom, 66W, 1 m, črn
Hoco kabel 3v1 USB - Lightning / Micro USB / USB-C, 1 m, bel
Dudao L9C kabel USB-C - USB-C, 65W, 2 m, bel
Dudao L6C kabel USB-C - USB-C, PD 30 W, 2 m, svetlo modra
Dudao L6C kabel USB-C - USB-C, PD 30 W, 1 m, svetlo modra
JP USB-C polnilni kabel 60 W, 1 m, oranžen
Dudao L7C kabel USB-C - USB-C z LED zaslonom, 100W, 1 m, črn