Tech-Protect UltraBoost DNA kabel USB-C, PD100W/5A, 2m, siv
Več informacij ›
Na zalogi 2 kos Več informacij › Naročila do 16:00, predvidena dostava: pri vas v petek 15. 5.
Koda izdelka: P23183
Garancija: 24 mesecev
Opis in parametri
Tech-Protect…
Opis izdelka
Ključne lastnosti
  • Bliskovito polnjenje: Podpora tehnologije 100W Power Delivery in polnilni tok do 5A zagotavljata neverjetno hitrost polnjenja in prenosa podatkov (do 480 Mb/s).
Tehnične specifikacije:
  • Podpora hitrega polnjenja in tehnologije Power Delivery (100 W).
  • Hitrost prenosa podatkov: 480 Mb/s.
  • Odporen najlonski površinski premaz proti zapletanju in poškodbam.
  • Priključek: USB-C.
  • Dolžina: 2 m.
Prikaži celoten opis
Sorodni izdelki
JP USB-C polnilni kabel 60 W, 1 m, oranžen
Na zalogi, v petek 15. 5. pri vas
Primerjaj
Dudao L2sT kabel USB-A - USB-C, 6A, 1,2 m, bel
Primerjaj
Hoco X88 kabel USB-C - USB-C, PD 3A 60W, 1 m, črn
ER POWER Kabel USB-C - USB-C, 3A, 2 m, bel
Dudao L4T kabel USB-A - USB-C, 2,1A, 2 m, bel
Forcell kabel USB A - USB-C, QC4.0, 3A/20V, 60W, C336, 1 m, bel
Maxlife kabel USB - USB-C, 2A, 3m, bel
Mcdodo kabel USB-C - USB-C (CA-5582), 100 W, 1,2 m, bel
Dudao L9C Max kabel USB-C - USB-C, 240W PD, 2m, bel
Dudao L25SC kabel USB-C - USB-C, 60W, 2 m, bel