Tech-Protect UltraBoost DNA kabel USB-C, PD100W/5A, 3m, siv
Več informacij ›
Na zalogi 3 kos Več informacij › Naročila do 16:00, predvidena dostava: pri vas v petek 15. 5.
Koda izdelka: P23187
Garancija: 24 mesecev
Opis in parametri
Tech-Protect…
Opis izdelka
Ključne lastnosti
  • Bliskovito polnjenje: Podpora tehnologije 100W Power Delivery in polnilni tok do 5A zagotavljata neverjetno hitrost polnjenja in prenosa podatkov (do 480 Mb/s).
Tehnične specifikacije:
  • Podpora hitrega polnjenja in tehnologije Power Delivery (100 W).
  • Hitrost prenosa podatkov: 480 Mb/s.
  • Odporen najlonski površinski proti prepletanju in poškodbam.
  • Priključek: USB-C.
  • Dolžina: 3 m.
Prikaži celoten opis
Sorodni izdelki
Dudao L25ST kabel USB-A - USB-C, 5A, 1 m, bel
Na zalogi, v petek 15. 5. pri vas
Primerjaj
ER POWER Inteligentni kabel USB-C - 2x USB-C, 100 W, bel
Primerjaj
Maxlife magnetni kabel MXUC-11 USB-C - USB-C 1,0 m 100W, črn
XO kabel NB212 USB - USB-C, 1 m, moder
Dudao L4ST kabel USB-A - USB-C, 2A, 1 m, bel
Dudao L3ST kabel USB-A - USB-C, 5A, 2 m, črn
ER POWER Kabel USB-C - USB-C, 3A, 1,2 m, bel
Dudao L3ST kabel USB-A - USB-C, 5A, 3 m, črn
XO kabel NB200 USB - USB-C, 2 m, črn
JP USB-C polnilni kabel 60 W, 1 m, oranžen