Tech-Protect UltraBoost kabel USB-C, PD100W/5A, 0,25 m, siv
Z robustnim kablom UltraBoost podjetja Tech-Protect z dolgo življenjsko dobo lahko takoj in varno polnite vse naprave s priključkom USB-C. Kabel ponuja do 100 W moči v standardu Power Delivery. Uporabljena funkcija hitrega polnjenja ne povzroča prekomernega polnjenja ali pregrevanja, uporabljeni ognjeodporni material pa dodatno ščiti pripomoček med uporabo.
Več informacij ›
Na zalogi 2 kos Več informacij › Naročila do 16:00, predvidena dostava: pri vas v petek 15. 5.
Koda izdelka: P15791
Garancija: 24 mesecev
Opis in parametri
Tech-Protect…
Opis izdelka
Lastnosti:
  • 100-odstotno originalen
  • Pakirano v originalni embalaži
  • Natančno izdelan
  • Največji tok polnjenja: 5 A
  • Tehnologija napajanja: 100 W
  • Funkcija hitrega polnjenja
  • Ima robustno konstrukcijo
  • Standardni priključek: USB-C
  • Dolžina: 25 cm
Paket:
  • Paket: 1x kabel Tech-Protect UltraBoost
Prikaži celoten opis
Sorodni izdelki
Dudao L3ST kabel USB-A - USB-C, 5A, 3 m, črn
Na zalogi, v petek 15. 5. pri vas
Primerjaj
Maxlife magnetni kabel MXUC-11 USB-C - USB-C 1,0 m 100W, črn
Primerjaj
Dudao L2sT kabel USB-A - USB-C, 6A, 1,2 m, bel
Dudao L7T kabel USB-A - USB-C z LED zaslonom, 66W, 1 m, črn
Dudao L4C kabel USB-C - USB-C, 30W, 1,2 m, bel
Dudao L4C kabel USB-C - USB-C, 30W, 2 m, bel
Blavec kabel USB-C - USB-C, PD, 60W, 3A, 0,5 m, belo-srebrn
XO kabel NB200 USB - USB-C, 1 m, bel
Dudao L3CC kabel USB-C - USB-C, 60W, 1,2m, črn
Dudao L9T kabel USB-A - USB-C, 5A, 1 m, črn
Blavec kabel USB-C - USB-C, PD, 60W, 3A, 0,5 m, črno-siv