Tech-Protect UltraBoost kabel USB-C, PD240W/QC4.0, 1 m, črn
Kabel Tech-Protect UB10T Ultraboost je zasnovan za tiste, ki zahtevajo maksimalno zmogljivost, zanesljivost in hitrost. Z podporo Power Delivery do 240 W in Quick Charge 4.0 ta kabel ponuja bliskovito polnjenje za širok spekter naprav, vključno z prenosniki, tablicami in pametnimi telefoni. Uživajte v učinkovitem polnjenju in prenosu podatkov brez zastojev in z maksimalno varnostjo.
Več informacij ›
Na zalogi 3 kos Več informacij › Naročila do 16:00, predvidena dostava: pri vas v petek 15. 5.
Koda izdelka: P22995
Garancija: 24 mesecev
Opis in parametri
Tech-Protect…
Opis izdelka
Ključne lastnosti:
  • Hitro polnjenje in prenos podatkov: Tehnologija Power Delivery (do 240 W) in Quick Charge 4.0 zagotavlja bliskovito polnjenje vseh kompatibilnih naprav.
Specifikacije:
  • Tehnologija: Power Delivery 240 W, Quick Charge 4.0
  • Prenos podatkov: 480 Mb/s
  • Priključek: USB-C (standardni)
  • Dolžina kabla: 100 cm
  • Material: Pletena najlonska prevleka za povečano odpornost
  • Pakirano: V originalnem pakiranju
Komplet vsebuje:
  • 1x kabel Tech-Protect UB10T Ultraboost
Prikaži celoten opis
Sorodni izdelki
Tech-Protect UltraBoost USB-C - USB-C, PD60W / 3A, 1 m, siva
Na zalogi, v petek 15. 5. pri vas
Primerjaj
XO kabel NB200 USB - USB-C, 1 m, bel
Primerjaj
XO kabel NB212 USB - USB-C, 1 m, moder
Swissten podatkovni kabel USB-C - USB-C, 240W, 0,5 m, črn
BlueStar kabel USB-C - USB-C 1 m, 60W, bel
Tech-Protect UltraBoost DNA kabel USB-C, 15W/3A, 0,25m, siv
Dudao L3ST kabel USB-A - USB-C, 5A, 1,2 m, črn
XO kabel NB-Q265B PD USB-C - USB-C, 1 m, črn
Forcell kabel USB-C - USB-C, QC4.0, 5A/20V, PD100W, C339, 1 m, bel