Tech-Protect QI15W-A29 3v1 MagSafe magnetni brezžični polnilec, črn
Več informacij ›
Na zalogi 1 kos Več informacij › Naročila do 16:00, predvidena dostava: pri vas v petek 15. 5.
Koda izdelka: P12280
Garancija: 24 mesecev
Opis in parametri
Tech-Protect QI15W…
Opis izdelka
* Da bi indukcijski polnilnik kar najbolje izkoristili, priporočamo, da ga priključite na omrežni polnilnik z izhodno močjo 35 W (V*A) ali več.
Lastnosti izdelka:
  • 100-odstotno originalni
  • Pakirano v originalni embalaži
  • Material: aluminij
  • vhodni tok USB-C: 9V/2A
  • Izhodna moč pametnega telefona: 5W/7,5W/10W/15W
  • Izhodna moč ure: 3 W
  • Izhodna moč slušalk: 3W 3W
  • Funkcija napajanja treh naprav hkrati
  • Funkcija napajanja za vsako napravo posebej
Komplet vključuje:
  • 1x polnilec Tech-Protect A29
  • 1x kabel USB-A / USB-C 100 cm
Prikaži celoten opis
Sorodni izdelki
Dudao A12H brezžična polnilnica za pametne ure Huawei, bela
Brezplačna dostava
Tech-Protect QI15W-A28 3v1 magnet brezžični polnilnik MagSafe, črna
Razmerje med ceno in kakovostjo
Black Friday
Držalo JP z brezžičnim polnjenjem, samodejnim senzorjem in magnetnimi adapterji CH01, Qi, 15W, črno
Brezplačna dostava
ER POWER Qi2 Brezžična polnilna podloga s stojalom, 15 W
5v1 MagSafe polnilnik z zvočnikom in zložljivim dizajnom, bela
Suritch 3v1 zložljiva brezžična polnilna postaja za Samsung naprave, črna
Black Friday
4v1 Pametna brezžična polnilna postaja z LED osvetlitvijo, Qi, črna
Yesido DS37 Brezžična polnilna postaja, 25 W, črna