Tech-Protect QI15W-A45 3v1 brezžična polnilna postaja MagSafe, črna
Več informacij ›
Na zalogi 1 kos Več informacij › Naročila do 16:00, predvidena dostava: pri vas v petek 15. 5.
Koda izdelka: P24447
Garancija: 24 mesecev
Opis in parametri
Tech-Protect QI15W…
Opis izdelka
Stilski dizajn in praktična modularna zasnova
Pametna zaščita in učinkovito polnjenje
Zakaj izbrati Tech-Protect QI15W-A45?
  • Polnjenje do treh naprav hkrati
  • Hitro brezžično polnjenje z močjo 15W
  • Estetski in sodoben dizajn
  • Varno magnetno priključitev
  • Kompaktna in modularna izvedba
Tehnične specifikacije:
  • Vhodni tok (USB-C): 9V/3A, 12V/2,5A
  • Izhod za pametni telefon: 15W
  • Izhod za ure: 3W
  • Izhod za slušalke: 3W / 5W
  • Magnetna funkcija MagSafe (deluje samo neposredno na telefon ali etui z MagSafe)
  • Priporočena moč omrežnega polnilnika: minimalno 35W
Vsebina paketa:
  • 1x polnilna postaja Tech-Protect QI15W-A45
  • 1x kabel USB-C / USB-C (100 cm)
Prikaži celoten opis
Sorodni izdelki
Dudao A11S brezžični MagSafe polnilnik 3v1, črn
Na zalogi, v petek 15. 5. pri vas
Primerjaj
3v1 Magnetna zložljiva brezžična polnilna postaja, bela
Primerjaj
Tech-Protect QI15W-C1 brezžični polnilnik 15W, bela
Brezplačna dostava
Yesido DS40 Brezžična polnilna postaja 3v1, Qi2.2, 25 W, črna
Brezplačna dostava
Tech-Protect QI15W-A28 3v1 magnet brezžični polnilnik MagSafe, črna
Suritch 3v1 zložljiva brezžična polnilna postaja za Samsung naprave, črna
Razmerje med ceno in kakovostjo
Brezžični polnilec JP Qi 15W W02, črn