Tech-Protect UltraBoost DNA kabel USB-C, PD100W/5A, 0,5m, siv
Več informacij ›
Na zalogi 3 kos Več informacij › Naročila do 16:00, predvidena dostava: pri vas v petek 15. 5.
Koda izdelka: P23181
Garancija: 24 mesecev
Opis in parametri
Tech-Protect…
Opis izdelka
Ključne lastnosti
  • Bliskovito polnjenje: Podpora tehnologije 100W Power Delivery in polnilni tok do 5A zagotavljata neverjetno hitrost polnjenja in prenosa podatkov (do 480 Mb/s).
Tehnične specifikacije:
  • Podpora hitrega polnjenja in tehnologije Power Delivery (100 W).
  • Hitrost prenosa podatkov: 480 Mb/s.
  • Odporen najlonski površinski material proti zapletanju in poškodbam.
  • Priključek: USB-C.
  • Dolžina: 0,5 m.
Prikaži celoten opis
Sorodni izdelki
Dudao L20 Pro kabel 4v1 USB-A / USB-C - Lightning / USB-C, črn
Na zalogi, v petek 15. 5. pri vas
Primerjaj
Maxlife kabel USB - USB-C, 2A, 3m, bel
Primerjaj
Dudao L4C kabel USB-C - USB-C, 30W, 2 m, bel
Dudao L6C kabel USB-C - USB-C, PD 30 W, 2 m, svetlo modra
Tech-Protect UB11T UltraBoost kabel USB-C, PD240W/QC3.0, 2m, črn
Dudao L6C kabel USB-C - USB-C, PD 30W, 1 m, svetlo moder
Dudao L2sT kabel USB-A - USB-C, 6A, 1,2 m, bel
Dudao L9C Max kabel USB-C - USB-C, 240W PD, 2m, bel
Tech-Protect UltraBoost DNA kabel USB-C, 15W/3A, 0,25m, siv